دوبله کردن simpsons

گفتگوهای عمومی، معرفی سایت، عکس و طراحی ها
tavakolipourali
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

Re: دوبله کردن simpsons

پست توسط tavakolipourali » یک شنبه 3 آذر 1392, 9:29 pm

من این نرم افزار crystal video dubber رو نصب کردم ولی فایل ها نمیخونه یعنی ساپورت نمیکنه . نه mkv نه avi و نه mp4

نمایه کاربر
masood simpson2
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: spring field
تماس:

پست توسط masood simpson2 » دو شنبه 4 آذر 1392, 2:13 am

دوست عزیز شما باید از یه برنامه جدید تر استفاده کنید ویا ورژن جدید برنامهcrystal video dubberرو نصب کنی.
و البته باید برای اقدام به دوبله با اقا شهاب هماهنگ کنید

نمایه کاربر
Disney
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Disney » دو شنبه 4 آذر 1392, 3:55 pm

ممنونم ازت مسعود جان من خودم زیاد نیست که این انیمیشنو میبینم و مثل شما دوستان تماشاچی پروپاقرصش نبودم
فکر کنم سر هم 1 سال و چند ماه باشه که این انیمیشنو نه بصورت جدی بلکه تفریحی نگاه میکنم و اینم بگم که دنبال نکردم و بعضی قسمتاشو دیدم فقط اونم قاطی پاتی.
و اما درباره دوبله ؛ کاملا حق با شماست باید اول تست صدا گرفته بشه، خب فکر کنم هرکسی بتونه چند نمونه صدا از خودش در بیاره و حالا یا به دوستان یا به من یا به رهبر اینکار بفرسته تا صداش به هر شخصیتی که میخوره اون شخصیتو بر عهده بگیره.
من خیلی خوشحال میشم که اینکار هرچه زودتر انجام بشه.
در ضمن میخوام بدونم در حال حاضر با این تفاسیر چند نفر آماده همکاری هستن ؛ اعلام کنن.

tavakolipourali
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط tavakolipourali » پنج شنبه 7 آذر 1392, 12:30 pm

masood simpson2 نوشته شده:دوست عزیز شما باید از یه برنامه جدید تر استفاده کنید ویا ورژن جدید برنامهcrystal video dubberرو نصب کنی.
و البته باید برای اقدام به دوبله با اقا شهاب هماهنگ کنید
منظورتون ورژن چنده؟ از چه سایتی میتونم بگیرم؟ من که هر چی گشتم فقط همین ورژن 1.00 بود
برنامه دیگه ای هم اگر میشناسید معرفی کنید.

نمایه کاربر
masood simpson2
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط masood simpson2 » جمعه 8 آذر 1392, 12:52 am

سلام disneyجان
من که اماده همکاری هستم ولی اگه دقت کرده باشی این تاپیک برای خیلی وقت پیش هست و کسی نمیاد به این تاپیک سر بزنه تا ببینه و اعلام کنه که میخواد همکاری کنه یا نه ولی بنظرم باید به چند تا از بچه های سایت pmبدیم و با اقا شهاب هماهنگ کنیم تا این کار با روند سریع و درست انجام بشه ولی با این که اماده ام اما میخوام بدونم چجوری میخوایم اینکارو انجام بدیم بدون نیاز به استودیو؟
ممنون از اینکه به دوبله کردن سیمپسونها اهمیت میدی!

نمایه کاربر
masood simpson2
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط masood simpson2 » جمعه 8 آذر 1392, 1:00 am

در جواب دوست عزیزمون هم باید بگم که برنامه شما مشکلی نداره و فقط باید یه بار دیگه نصبش کنید

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » جمعه 8 آذر 1392, 1:43 am

دوستان این ایده دوبله کردن، ایده بسیار خوبیه ولی باید واقع بین بود و یه سری نکات رو مدنظر داشت.
دوبله ای که خارج از استودیو صورت بگیره، کیفیت پایینی داره و نمیتونه فراگیر بشه.
کاربران انجمن از شهرهای مختلف هستند و جمع کردن همه دورهم کار مشکلیه.
اگر راه حل منطقی برای این مشکلات به فکرتون میرسه مطرح کنید، سایت سیمپسون ها هم استقبال خواهد کرد...

نمایه کاربر
Disney
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Disney » جمعه 8 آذر 1392, 7:24 pm

SHaHaB نوشته شده:دوستان این ایده دوبله کردن، ایده بسیار خوبیه ولی باید واقع بین بود و یه سری نکات رو مدنظر داشت.
دوبله ای که خارج از استودیو صورت بگیره، کیفیت پایینی داره و نمیتونه فراگیر بشه.
کاربران انجمن از شهرهای مختلف هستند و جمع کردن همه دورهم کار مشکلیه.
اگر راه حل منطقی برای این مشکلات به فکرتون میرسه مطرح کنید، سایت سیمپسون ها هم استقبال خواهد کرد...
سلام آقا شهاب فکر اونجاشم کردیم
توی ی زیر زمین و یا ی اتاق ی استودیوی کوچیک درست می کنیم با درز گیر های صوتی و احتمال این هست که اوایل یذره کیفیت کار پایین باشه ( ولی ن اونطوری که شما فکرشو میکنین ) ولی بعد ها که هر چقدر بریم جلوتر کیفیت بهتر و بهتر میشه.
جمع کردن کاربران هم درسته کار سختیه ولی شما اگه ی زحمتی بکشی و از کاربرانی که علاقه به این کار دارن ی پرسشی بکنی که اهل کجان کار یکمی راحت تر میشه و راجع به اونشم ی فکری میکنیم.
در ضمن قبل از اقدام به دوبله اول بازاریابی میکنیم برای فروش اولین نسخه دوبله شده این اثر به سایت ها و کاربران دیگه

ارسال پست