لینک های جدید اضافه شدند! (صفحه 9)

تاپیک های قدیمی بخش ویژه مترجمین
نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: حل مشکل اکسترکت کردن (صفحه 6)

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 17 مهر 1391, 7:41 pm

باید تو یه سایت دیگه مثل مدیافایر یا putlocker آپلودش بکنیم.

نمایه کاربر
mohammadhoseinjj
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: تهران

پست توسط mohammadhoseinjj » جمعه 21 مهر 1391, 5:01 pm

سلام هیچکس فکر کرده که چرا آقا شهاب یه هاست نمیگیرن که لینک ها هم مستقیم باشه! آلان که انواع هاست ریخته
این جوری هم خودشون راحت ترن هم ما اگرم کارای یه هاست طول میکشه نهایتا 2 ماه طول میکشه و تو اون مدت این سایت با همین کیفیت هست بعد از 2 ماه همه ی اطلاعات منتقل شده به هاست جدید این سایت بسته و همه از اون استفاده می کنند آلآن سایت های کوچک بازی هم بعد از اصرار کاربرا هاست خریدن هم کیفیت سایت بالا رفت هم لینک ها مستقیم و هم خودشون راحت تر شدند! اگر کسی با حرفم موافقه همینجا بنویسه ! هرکی هم مخالفه همینجا بنویسه!!!!!! البته با دلیل! جواب آقا شهاب که خیلی آقا هست رو هم دوست دارم بدونم!
تصویر
دانلود فصل 25 سریال Simpsons با کیفیت عالی! روی عکس کلیک کنید!

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » یک شنبه 23 مهر 1391, 12:09 am

این ها رو تو دانلود فصل 24 هم گفتید و من و آقا شایان هم گفتیم که این سایت یک سایت بدون تبلیغات هستش و همین که آقا شهاب هر سال پول هاست و دامین رو میدن خودش کلی هزینه هستش.

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » دو شنبه 24 مهر 1391, 6:26 pm

دوستان من هزینه سالیانه هاست و دامین رو نمیدم، امید ادمین اصلی سایت هست و اون هزینه ها رو متقبل میشه و من ادمین دومم.
سایت هیچ منبع درآمدی نداره و اگرم از راه فروش DVD داشته باشه (که الان نیست دیگه) خرج همون هزینه هاست و دامین سایت خواهد شد.
یه مدت همین کاری که "mohammadhoseinjj" عزیز فرمودن رو انجام دادیم و برای کسانی که با لینک مستقیم می خواستن دانلود کنن، اکانت پولی گذاشتیم ولی دیدم به دردسرش نمی صرفه و بیخیال شدیم.
به هر حال دلیل اصلی اینکه سایت هاست برای دانلود با لینک مستقیم نمی گیره، مشکلات مالی هستش...

نمایه کاربر
mohammadhoseinjj
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: تهران

پست توسط mohammadhoseinjj » دو شنبه 24 مهر 1391, 8:45 pm

خوب به نظر من واقعا همون اکانت پولی میذاشتید عالی بود با این که واسه هر دانلود پدرمون در بیاد
تازه میتونید بازم DVD ها رو بفروشید و میتونید قالب رو عوض کنید و تبلیغات هم بزارید!!!!!!
البته همین جا از همتون تشکر فوق العاده واسه زحمات بی منتتون دارم ولی فکر کنم یکم حرف هام منطقی باشه!
شایدم من آنقدر راجع به این موضوع اطلاعی ندارم!
مایلم جوابتونو ببینم!
بازم ممنون
تصویر
دانلود فصل 25 سریال Simpsons با کیفیت عالی! روی عکس کلیک کنید!

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » چهار شنبه 26 مهر 1391, 2:41 am

mohammadhoseinjj نوشته شده:خوب به نظر من واقعا همون اکانت پولی میذاشتید عالی بود با این که واسه هر دانلود پدرمون در بیاد
تازه میتونید بازم DVD ها رو بفروشید و میتونید قالب رو عوض کنید و تبلیغات هم بزارید!!!!!!
البته همین جا از همتون تشکر فوق العاده واسه زحمات بی منتتون دارم ولی فکر کنم یکم حرف هام منطقی باشه!
مایلم جوابتونو ببینم!
بازم ممنون
به نظر من هیچ فرقی بین هاست رایگان و پولی نیست.نمی دونم شما چرا انقدر به هاست پولی اسرار دارید!؟
فروش DVD ها هم فقط برای دو فصل 13 و 14 بود که در سایت برای دانلود گذاشته نشده بودند.و اون ها نسخه ی با کیفیتشون بودند. :D
الان هم دیگه کسی فکر نکنم هیچ فصلی رو بخره!چون به راحتی می تونن با سرعت بالا دانلود کنن! #-o

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » پنج شنبه 27 مهر 1391, 6:56 pm

mohammadhoseinjj نوشته شده:خوب به نظر من واقعا همون اکانت پولی میذاشتید عالی بود با این که واسه هر دانلود پدرمون در بیاد
مایلم جوابتونو ببینم!
بازم ممنون
الان دیگه اکانت پولی فایده ای نخواهد داشت چون سایت های فیلم و سریالی زیادی راه افتاند که سریال سیمپسون ها رو برای دانلود گذاشتند.
سایت قبلاً فروشگاه داشت ولی به خاطر موانع قانونی بسته شد. (دیگه خودتون بهتر می دونید چی میگم...)

babakyazdani
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط babakyazdani » پنج شنبه 27 مهر 1391, 8:23 pm

برای فصل 1 اپیزود 6 هیچکدوم جواب نداد.!!...!

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » پنج شنبه 27 مهر 1391, 10:34 pm

babakyazdani نوشته شده:برای فصل 1 اپیزود 6 هیچکدوم جواب نداد.!!...!
متاسفانه برای برخی از فایل ها مجبورید فایل را دوباره دانلود کنید.
می تونید از این لینک استفاده کنید:

کد: انتخاب همه

http://www.sharpfile.com/wgyqftc39/TS.S01E06.rar.html

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » جمعه 28 مهر 1391, 2:26 am

SHaHaB نوشته شده: سایت قبلاً فروشگاه داشت ولی به خاطر موانع قانونی بسته شد. (دیگه خودتون بهتر می دونید چی میگم...)
فروشگاه داشت سایت؟! :D
تا کی ؟
چه چیزایی درباره ی سیمپسون ها توش برای فروش بود؟ :D

ارسال پست