لینک های جدید اضافه شدند! (صفحه 9)

تاپیک های قدیمی بخش ویژه مترجمین
نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: لینک های جدید اضافه شدند! (صفحه 9)

پست توسط SHaHaB » سه شنبه 25 شهریور 1393, 1:25 am

AmirZ نوشته شده:چرا یه سرور 100 گیگی یا 500 گیگی هاستینگ نمیخرید با هزینه نه چندان زیاد لینک مستقیم هم میتونید در اختیار کاربر بزارید ... برای مسایل مالی هم میتونید تبلیغات بذارید مثل بقیه سایت های مشابه .. کاربر Vip هم میتونید بذارید که به چیزای بشتری دسترسی داشته باشه .. درکل برگشت هزینه داره .. سود هم داره !
هاستینگ خوب برای نگهداری حجم بالای فایل ها هزینه میبره. سایت هیچوقت به سمت تبلیغات نخواهد رفت. هدف اصلی سایت ارائه زیرنویس های فارسی هست، بخش های دانلود و غیره به صورت جانبی قرار دارند.

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 21 مهر 1393, 2:39 am

SHaHaB نوشته شده: هاستینگ خوب برای نگهداری حجم بالای فایل ها هزینه میبره. سایت هیچوقت به سمت تبلیغات نخواهد رفت. هدف اصلی سایت ارائه زیرنویس های فارسی هست، بخش های دانلود و غیره به صورت جانبی قرار دارند.

من چیز زیادی نمی دونم راجب تبلیغات ولی چرا که نه؟ من فکر کنم حتی برای یک مدت تبلیغات بودن تو سایت و اصلا هم اذیت کننده نبودن. البته همونجوری که گفتم من راجب تبلیغات چیزی نمیدونم ولی اگه نگرانی شما این هست که سایت رو خراب می کنن , نگران اون نباشین.

Rez9v
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Rez9v » دو شنبه 28 مهر 1393, 6:10 pm

خب میخواین یه سایت پیدا کنین که همه اپیزودا رو داره :D
Some times even the RIGHT is WRONG

omidsina
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط omidsina » یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 6:37 pm

یک سایت دیگر بسازید و کار ها را در ان قرار دهید و این سایت نیز برای کسانی باشد که میخواهند قسمت های قبل را دانلود کنند

anoush
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط anoush » شنبه 30 خرداد 1394, 5:12 am

شانس نداریم که :|

tnt1365
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط tnt1365 » پنج شنبه 11 خرداد 1396, 11:47 am

سلام.خوشحلام دویاره یرگشتید.یه تقاضا داشتم فصل 28 رو کی قرار می دهید?فقط لطف کنید قسمت 14 و 15 فصل 28 در تمام سایت های دیگه یکی هستد.شما لطفا درستشو قرار بدهبد.

dark4dark
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط dark4dark » یک شنبه 15 بهمن 1396, 7:13 pm

با سلام
یه سوال داشتم.بخوام فصل های قبلی رو دانلود کنم(مثلا 5و6)که با زیرنویسص هاتون هماهنگ باشه لینک های سایت انگار در دسترس نیستن.از کجا باید دانلود کنم.لینکی دارین که بهم کمک کنین.

salmansahafi
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط salmansahafi » یک شنبه 22 بهمن 1396, 12:30 pm

دوستان یه روش ساده و بدون هزینه استفاده از تورنته
من الان یه تورنت دارم که تا فصل 21 رو کامل داره
در عین حال اگه کسی اینترنت پر سرعتی داره و کل فصل ها رو یکجا داره (چه بهتر که با زیرنویس هماهنگ شده باشه) میتونه همش رو تورنت کنه و فایل تورنت رو اینجا شیر کنه تا بقیه استفاده کنن. حتی اگه فایل تورنت رو توی سایت هایی مثل پایرت بی هم آپلود کنه و بقیه هم دانلود کنن دیگه نیازی نیست نفر اول همیشه آنلاین باشه. یه روش دیگه هم اینکه میتونه بگه هر روز مثلاً از 12 شب تا 8 صبح سیستمش روشنه و بقیه میتونن تورنت رو بگیرن توی اون ساعت. کلاً روش خیلی راحت تر و بی هزینه تریه

ارسال پست