لینک های جدید اضافه شدند! (صفحه 9)

تاپیک های قدیمی بخش ویژه مترجمین
نمایه کاربر
Flenders
مترجمین
مترجمین

Re: مهم: جایگزین شدن لینک های رپیدشیر به جای مدیافایر

پست توسط Flenders » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 12:46 pm

چرا اینقدر تعداد کاربران این سایت کمه ؟ از نظر من بهتره یه فکری بکنید که این سایت تعداد کاربران بیشتری داشته باشه و فعال تر باشه :ymhug:

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » پنج شنبه 5 مرداد 1391, 12:38 am

Flenders نوشته شده:چرا اینقدر تعداد کاربران این سایت کمه ؟ از نظر من بهتره یه فکری بکنید که این سایت تعداد کاربران بیشتری داشته باشه و فعال تر باشه :ymhug:
تعداد کاربران کمه؟
تعداد کاربرا 3434 نفره که لحظه به لحظه هم داره اضافه میشه که این نسبت به کسایی که به اینتر نت دسرسی دارن وسیمپسون ها رو می شناسن زیاده.

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » شنبه 7 مرداد 1391, 7:01 pm

Ali McCartney نوشته شده:با عرض سلام به آقا شهاب یکی از دوستان قبلا گفت که اسم ها را به صورت دیگری وارد سایت مدیا فایر قرار دهید(مانند rapid share) مثلا ts_0105
و همچنین روی فایل ها رمز بگذارید و رمز را در سایت قرار دهید تا کسی متوجه نشود.
راستی من با این که یزدی نیستم ولی شغل پدرم باعث شد در یزد به دنیا بیایم.پس یک جورایی همشهری هستیم.
سلام
نه تغییر اسم اثری نداشت. چون لینک هایی که بنده گذاشته بودم، در وبسایت های ایرانی و خارجی دیگر هم استفاده می شدند معروف شده بودند و مدیافایر دنبال صاحب اکانت گشت و فایل ها رو از بین برد.
اینکار فقط روی اکانت بنده نبود و تعدادی از اکانت های دیگه هم به همین خاطر بسته شدند.

---
RezaRazeR نوشته شده:اگه هر فصل یه لینک دانلود از آپلود باز داشته باشه خیلی خوب میشه.
سرعت دانلود با آپلود باز خیلی خوبه.
یکی از کاربران سایت لطف کردند و دارند همین کار رو انجام میدن یعنی فایل ها رو به آپلودباز منتقل می کنند. وقتی کامل شد لینک های آپلودباز در انجمن قرار می گیره.

نمایه کاربر
Flenders
مترجمین
مترجمین

پست توسط Flenders » یک شنبه 8 مرداد 1391, 1:44 pm

سلام
لطفا میشه لینک های رپیدشر فیلم های کوتاه سیمپسون ها را هم بگذارید . آخه هنوز لینک های مدیافایر برای فیلم کوتاه ها گذاشتید (منظور بنده The Simpsons Shorts یا Tracy Ullman Shorts هاست .)

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » جمعه 13 مرداد 1391, 7:44 pm

Flenders نوشته شده:سلام
لطفا میشه لینک های رپیدشر فیلم های کوتاه سیمپسون ها را هم بگذارید . آخه هنوز لینک های مدیافایر برای فیلم کوتاه ها گذاشتید (منظور بنده The Simpsons Shorts یا Tracy Ullman Shorts هاست .)
لینک های سالم جایگزین شدند.

---

تمامی 23 فصل از سرور آپلودباز قابل دانلود هستند.
اینکار به کمک یکی از کابران سایت (John_Coffey) انجام گرفته و توسط ایشون به سرور آپلود باز منتقل شده. این فایل ها از لینک های رپیدشیر موجود در سایت لیچ شده اند و بدین ترتیب همه فصول با کیفیت XViD AVI و حجم 175 مگابایت موجود هستند. (حتی فصل های 13 و 14)
با مراجعه به تاپیک هر فصل لینک فولدر فایل ها در آپلودباز قرار داده شده و آماده ی دریافت می باشد.

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: اضافه شدن لینک های آپلودباز

پست توسط Homer_Simpson » یک شنبه 15 مرداد 1391, 9:38 am

دست (John_Coffey) درد نکنه.

نمایه کاربر
snt_sina
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: تهران

پست توسط snt_sina » یک شنبه 15 مرداد 1391, 11:54 am

من هنگام دانلود از آپلود باز با یک چنین اروری مواجه میشم و فایل دانلود نمیشه
Error happened when generating Download Link.
Please try again or Contact administrator.
(
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@s71.uploadbaz.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
I LOVE SIMPSONS

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 16 مرداد 1391, 3:08 am

snt_sina نوشته شده:من هنگام دانلود از آپلود باز با یک چنین اروری مواجه میشم و فایل دانلود نمیشه
برای منم همینو میگه.
آخرین ويرايش توسط 1 on Homer_Simpson, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » دو شنبه 16 مرداد 1391, 2:39 pm

snt_sina نوشته شده:من هنگام دانلود از آپلود باز با یک چنین اروری مواجه میشم و فایل دانلود نمیشه
Error happened when generating Download Link.
Please try again or Contact administrator.
(
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@s71.uploadbaz.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
این مشکل مربوط به خوده آپلودباز هست. به هرحال آپلودباز سرور خیلی مطمئنی نیست ولی چون داخلیه و محدودیت های دانلود کمی داره زیاد مورد استفاده قرار میگیره.
شما با همه ی فایل ها این مشکل رو دارید یا فایل خاصی؟ اگه فایل خاصی هست لینکش رو درج کنید.

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » سه شنبه 17 مرداد 1391, 1:48 am

برای من فقط یه اپیزود بود.اونم یکی از اپیزود های فصل 20 بود.دقیقا نمی دونم کدوم بود.

ارسال پست