گفتگو با مدیر

بیان پیشنهاد، انتقاد و نظرهای شما برای سایت اصلی و انجمن
نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: تهران
تماس:

گفتگو با مدیر

پست توسط Omid » سه شنبه 11 خرداد 1389, 7:49 pm

پیشنهاد، انتقاد و نظرهای خودتون رو در مورد سایت مطرح کنید.

نمایه کاربر
Homer
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: شیراز
تماس:

Re: گفتگو با مدیر

پست توسط Homer » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 2:08 am

سلام
من خیلی خوشحالم که از الان که اولین روز فروم هست عضو شدم و اسم Homer را از همان اول برداشتم B-) :))

من هنوز دقیقا نمیدونم که رئیس این سایت کیه و اسمش چیه ولی فقط میدونم که خیلی آدم با حالی هست که برای ایرانی ها که علاقه مندند به simpsons فروم و سایت زدی
خیلی خوشحالم که میتونم نظرم رو به گوشت برسونم ;) :ymhug:

من طراح گرافیک و تصویر ساز و همچنین طراح وب سایت و عکاس هستم خداییش هم طراح خیلی خوبی هستم (چقدر هم که از خود راضی ) (D'oh)
خواستم یک پیشنهاد بدم که اگه خواستید شکل سایت رو کلا با یک شکل جدید و طرح حداقل اروپایی برات بسازم (البته الانشم خداییش خیلی قشنگه ها ، مثل سایت اصلی simpsons شده)
با فلاش کار میکنم ، html هم بلدم ولی اینها رو که میگم فک نکنی یک آدم بیکاری هستما ! فقط ولی چون عاشق سیمپسونها هستم و میخواستم کاری رو کردی جبران کنم و بدن هیچ منتی مثل خودت برای طرفدارها یک سایت بسازیم :-B

اگه دوست داشتی حتما به من بگو ، نگی هم من حتما میسلزم ایمیل میکنم فقط می مونه خودت که تصمیم بگیری [-(

به هر حال چند تا سایت که زدم و همچنین طراحی های که کردم لینک میدم ببین و نظرت رو بده
http://www.plimage.com/
http://farshadfgd.deviantart.com/
توی سایت دومی که دادم برو توی Gallery و کارهای که زذم رو ببین البته مال 3-4 سال پیشه بیشترشونها ولی در کل plzzzzzzzzzzzz کمک کنم :-w
D'oh
D'oh

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Omid » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 9:38 am

لینک هایی که دادی رو دیدم، واقعا خیلی عالی و حرفه ای بودن. چی از این بهتر که یه طراح باذوق که طرفدار سیمپسون هست، اینجا بیاد؟
من خودم چون طراح نیستم از طرح اصلی سیمپسون انگلیسی استفاده کردم. قالب سایت اصلی براساس سیستم قدرتمند wordpress و به زبان php هستند. انجمن هم براساس سیستم phpbb و php هست.
برای همین از فلش برای محتوی نمیشه استفاده کرد. البته شدن که حتما با xml و این حرفها میشه، ولی خب سخته و پردردسر و غیر قابل انعطاف. (جای استیو جابز یا به قول سیمپسونی ها استیو مابز خالی)
ولی بالاخره این قالب هم بعد از مدتی باید حتما عوض بشه. (محض تنوع). پس حتما از کمکت استفاده میکنیم.
خیلی ممنون از پیشنهادت

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: springfield
تماس:

پست توسط shlooney » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 10:22 am

سلام اول يك تشكر كنم از شما دوست خوب كه خيلي به ما لطف دارين.

يه چند تا سايت هست كه اسمايلي سيمپسونز داره ميخواستم بگم اين ياهو ها ديگه قديمي شده اگه انارو بزنيد خيلي بهتريه
با تشكر
http://thesmileysite.com/smilies.php?set=50
http://www.smileys4me.com/category.php?show=32

تصویر

نمایه کاربر
Homer
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
تماس:

پست توسط Homer » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 7:02 pm

omidkorat نوشته شده:لینک هایی که دادی رو دیدم، واقعا خیلی عالی و حرفه ای بودن. چی از این بهتر که یه طراح باذوق که طرفدار سیمپسون هست، اینجا بیاد؟
من خودم چون طراح نیستم از طرح اصلی سیمپسون انگلیسی استفاده کردم. قالب سایت اصلی براساس سیستم قدرتمند wordpress و به زبان php هستند. انجمن هم براساس سیستم phpbb و php هست.
برای همین از فلش برای محتوی نمیشه استفاده کرد. البته شدن که حتما با xml و این حرفها میشه، ولی خب سخته و پردردسر و غیر قابل انعطاف. (جای استیو جابز یا به قول سیمپسونی ها استیو مابز خالی)
ولی بالاخره این قالب هم بعد از مدتی باید حتما عوض بشه. (محض تنوع). پس حتما از کمکت استفاده میکنیم.
خیلی ممنون از پیشنهادت

خواهش میکنم
پس من منتظرم که خبرشو بدی ها
مشکل اون php هم حل میشه ، فوقش من غالب سایت رو میزنم تو هم جای عکسها رو عوض میکنی

به هر حال خوشحال شدم که منو قبول کردی
D'oh

نمایه کاربر
bart
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط bart » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 7:08 pm

داداش من برات چند وقت پیش پیام دادم لینک کلوب سیمپسون ها رو معرفی کردم
کاشکی میومدیم با هم اتحاد تشکیل می دادیم که یه انجمن ثابت و واحد واسه ایرانیای طرفدار این مجموعه داشته باشیم! :x :D
ولی حالا اگه اجازه بدین حداقل کمترین کارو بکنیم. یعنی هر دو لینک همدیگه رو بذاریم که همه به هر دو انجمن سر بزنن! :x ;)

البته بستگی به سیاست گروه شما داره
اگه موافقین یه بنر توی صفحه ی اول کلوب ما میشه گذاشت، شمام اگه خواستین ما یه بنر میسازیم واسه اینجا
راستی ایرادی نداره که من توی امضام لینک کلوبو بدم؟

به هر حال ما الآن 2 ماهی میشه کلوبو اونجا راه انداختیم و با اینکه هیچ تبلیغی نداشتیم و فقط به یه سری دوستان نزدیک گفتیم بیان عضو بشن، تعداد اعضای فعالش خیلی زیاده و بحثای خوبی هم تابحال شده. (تازه یه سری از اعضا کل سریالم ندیدن ولی با این حال میان و فعالن و دوست دارن شخصیت ها رو)

منتظر جوابتونم
یا حق
فرید :D

تصویر

Lisa, if you don't like your job you don't strike!
You just go in every day and do it really half-assed... That's the American way!
s

نمایه کاربر
Homer
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
تماس:

پست توسط Homer » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 7:09 pm

یک چند تا پیشنهاد هم میشه میدم !؟

1. کاش یکم آواتار ها بزرگتر بودند، کاش یکم فضای بیشتری برای آپلود قرار میداری
2. رنگ سایت خیلی خوبه ، دوسش دارم
3. یم مشکلی که خیلی بزرگه فکر کنم اینه که خیلی نوشته توی فروم هست ، یعنی بعضی وقتها آدم گیج میشه
4. جای بعضی از دکمه ها خوب نیست مثلا ویرایش ، نقل قول ، صفحه بعد و کاش توی ثبت نام Gmail هم میذاشتی یا Skype اخه من شخصا از یاهو استفاده ای ندارم معمولا ولی خیلی ها gtalk یا skype دارند! البته شاید هم اشتباه کنما ولی گفتم اضافه بشه بد نیست
5. برای پست جدید دادن هم صفحه دومی که میاد میگه ارسال شد خیلی اضافیه

به هر حال روزهای اول فروم هست و این مشکلها به زودی رفع میشه ! نه ؟
خیلی ببخشید اینقدر فضولی کردما
D'oh

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Omid » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 8:42 pm

نقل قول ها رو خلاصه کردم که شلوغ نشه:
shlooney نوشته شده: يه چند تا سايت هست كه اسمايلي سيمپسونز داره ميخواستم بگم اين ياهو ها ديگه قديمي شده اگه انارو بزنيد خيلي بهتريه
مشکل این شکلک ها این هست که احساسات رو بیان نمیکنه. شکلک های یاهو خیلی بین ایرانی ها جا افتاده.
bart نوشته شده: کاشکی میومدیم با هم اتحاد تشکیل می دادیم که یه انجمن ثابت و واحد واسه ایرانیای طرفدار این مجموعه داشته باشیم!
بله. مشکل من این بود که تو قالب اصلی نتونستم جایی برای لینک گذاشتن باز کنم. بنر که متاسفانه نمیتونم بذارم، ولی مطمئنا لینک کلوب شما رو تو صفحه اصلی بالاخره جا میدم.
در مورد اتحاد و همکاری باهمدیگه هم فکر نکنم دیر شده باشه. هر دومون به یه موضوع علاقه داریم. پس فکر نکنم مشکلی باشه.
تو امضاتون هم هر چی مایل هستید میتونید بذارید. حتی بنر کلوبتون.
شما هر پیشنهادی در مورد همکاری داشتید من در خدمتم.
Homer نوشته شده: 1. کاش یکم آواتار ها بزرگتر بودند، کاش یکم فضای بیشتری برای آپلود قرار میداری
2. رنگ سایت خیلی خوبه ، دوسش دارم
3. یم مشکلی که خیلی بزرگه فکر کنم اینه که خیلی نوشته توی فروم هست...
4. جای بعضی از دکمه ها خوب نیست مثلا ویرایش...
5. برای پست جدید دادن هم صفحه دومی که میاد میگه ارسال شد خیلی اضافیه
1- آواتار بزرگ باعث میشه لود صفحه ها سنگین تر بشه. همین جوریش هم این بگراند، هدر و فوتر سنگینه. در مورد آپلود هم اگر دست من بود به هر نفر یک گیگ اختصاص میدادم. متاسفانه منابع هاست محدود هست و همینش هم ریسک بوده.
2- همچنین :D
3- اتفاقا سعی کردم تا جایی که میشه خلوت کنم. برای همین بخش هم کمتر زدم. حالا سعی میکنم خلوت تر بشه. یا جمع و جور تر.
4 و 5- این دو موردی که فرمودین اختصاصا به خاطر سیستم انجمن phpBB هست. و تنظیمی برای این موارد در مدیریتش نیست. مگر اینکه به سورس php اش دستکاری کنم که سخته! به هر حال اینها استانداردهای انجمنی هست که برنامه نویس هاش مشخص کردن.
در مورد یاهو و جیمیل هم باید بگم من خودم اصلا اکانت یاهو ندارم و از گوگل تاک استفاده میکنم. ولی خب اینم از پیش فرض انجمن بود که البته میشه این گزینه ها رو اضافه کرد که اطلاعات اکانت های جیمیل یا اسکایپ وارد بشه.

نمایه کاربر
shahrzad
مترجمین
مترجمین

پست توسط shahrzad » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 8:52 pm

این زیرنویسهایی که دانلود می شه معلوم نیست مال کدوم سیزن و کدوم اپیزوده و بعدا Rename کردنشون سخت می شه. اگه اینم درست کنین ممنون می شم
Simpson, ha? I'll remember that name
Mr. Burns

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
تماس:

پست توسط Omid » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 9:01 pm

shahrzad نوشته شده:این زیرنویسهایی که دانلود می شه معلوم نیست مال کدوم سیزن و کدوم اپیزوده و بعدا Rename کردنشون سخت می شه. اگه اینم درست کنین ممنون می شم
منظورتون اسم خود فایل هست؟ چون تو سایت که همه زیرنویس ها کاملا دسته بندی شده.
برای اسم فایل هم درست میگین. از این به بعد بصورت SXEX میذاریم. البته همین چند ثانیه پیش به همون روال گذشته گذاشتم، بعد پیشنهاد شما رو دیدم. :D

ارسال پست