یک تشکر کوچک

بیان پیشنهاد، انتقاد و نظرهای شما برای سایت اصلی و انجمن
ارسال پست
نمایه کاربر
ah1379
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

یک تشکر کوچک

پست توسط ah1379 » دو شنبه 1 خرداد 1396, 12:57 pm

با عرض سلام و درود خدمت تمامی کاربران وب سایت سیمپسون ها ، بنده میخواستم تشکر کنم بابت آنکه دوباره وب سایت راه اندازی شد و بنده به شدت پیگیر بودم که چه زمانی وب سایت راه اندازی میشود و یک خواهشی که داشتم این است که اگر میشود قالب وب رو عوض کنید تا یکم بوی تازگی به خودش بگیره

دوستار شما احمد

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: یک تشکر کوچک

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 1 خرداد 1396, 11:53 pm

ah1379 نوشته شده:با عرض سلام و درود خدمت تمامی کاربران وب سایت سیمپسون ها ، بنده میخواستم تشکر کنم بابت آنکه دوباره وب سایت راه اندازی شد و بنده به شدت پیگیر بودم که چه زمانی وب سایت راه اندازی میشود و یک خواهشی که داشتم این است که اگر میشود قالب وب رو عوض کنید تا یکم بوی تازگی به خودش بگیره

دوستار شما احمد
ممنون از لطفتون. سایت هنوز البته یه سری کار داره (یکیش مشکل نظر ها بود که درست شد) ولی اونا اگه درست بشه بعدش اگر شد شاید یک تغییرات کوچیکی هم به قیافه ی سایت بدیم. ولی امکانش خیلی زیاد نیست چون هم خب خیلی نیاز نیست و اینکه خیلی وقت و زحمت می خواد اون کار. :D

نمایه کاربر
alihivtg
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: ایران

یک تشکر کوچک

پست توسط alihivtg » سه شنبه 27 آبان 1399, 9:20 am

خیلی ممنون که ایران رو هم از نظر فرهنگی هم از نظر هنری به کشور های دیگر نزدیک میکنین که ما فرهنگ اونا رو خوب بدونیم و ممنونم که یکی از معروف ترین کارتون های جهان رو به سادگی وسریع در اختیار ما میگزارید ممنون
تصویر
GOODBYE

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: یک تشکر کوچک

پست توسط Homer_Simpson » چهار شنبه 28 آبان 1399, 12:28 pm

alihivtg نوشته شده:
سه شنبه 27 آبان 1399, 9:20 am
خیلی ممنون که ایران رو هم از نظر فرهنگی هم از نظر هنری به کشور های دیگر نزدیک میکنین که ما فرهنگ اونا رو خوب بدونیم و ممنونم که یکی از معروف ترین کارتون های جهان رو به سادگی وسریع در اختیار ما میگزارید ممنون
خواهش می کنم دوست عزیز، خوشحالم که از سایت لذت میبرین

ارسال پست