فلسفه پيدايش سيمپسونها

گفتگوهای عمومی، معرفی سایت، عکس و طراحی ها
نمایه کاربر
ss.mohammad.ss
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

Re: فلسفه پيدايش سيمپسونها

پست توسط ss.mohammad.ss » یک شنبه 21 خرداد 1391, 1:10 pm

درسته که تو ایران چندان محبوب نیستن اما همون تعداد هوادارانی هم که داره ، شدیدا دو آتیشه هوادار سریال هستن ! ممکنه ملت بگن من فرار از زندان رو دوست دارم ، من لاست رو دوست دارم ، من فلان سریال رو دوست دارم .... اما هرکی بگه من سیمپسونها رو دوست دارم ، دوست داشتنش یه جنس دیگه هست ! چیزی فراتر از همه اینها

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » جمعه 2 تیر 1391, 10:28 pm

ss.mohammad.ss نوشته شده:درسته که تو ایران چندان محبوب نیستن اما همون تعداد هوادارانی هم که داره ، شدیدا دو آتیشه هوادار سریال هستن ! ممکنه ملت بگن من فرار از زندان رو دوست دارم ، من لاست رو دوست دارم ، من فلان سریال رو دوست دارم .... اما هرکی بگه من سیمپسونها رو دوست دارم ، دوست داشتنش یه جنس دیگه هست ! چیزی فراتر از همه اینها
هر کی به من بگه سیمپسون ها رو دوست داره یه احتمال زیاد باهاش دوست میشم.

emu.hossein
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: A-rock
تماس:

پست توسط emu.hossein » یک شنبه 18 فروردین 1392, 12:12 am

سلام به همگی
من رفتم توی گوگل یه جستجوی کوچیک کردم فهمیدم که شخصیت سیمپسون ها از کتاب های کامیک سر رشته گرفته و 20% سریال هم یه جورایی کپی از یک سریال دیگه به اسم Family guy هستش.

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » یک شنبه 18 فروردین 1392, 12:23 am

emu.hossein نوشته شده:سلام به همگی
من رفتم توی گوگل یه جستجوی کوچیک کردم فهمیدم که شخصیت سیمپسون ها از کتاب های کامیک سر رشته گرفته و 20% سریال هم یه جورایی کپی از یک سریال دیگه به اسم Family guy هستش.
اینکه سیمپسون ها اول کامیک بوده و بعد تبدیل به سریال شده شکی نیست.

ولی در مورد تقلید از فامیلی‌گای باید بگم که با عقل جور در نمیاد سیمپسونز که اولین اپیزودش تو سال 1989 به نمایش دراومد از سریالی که 10 سال بعدش تازه شروع به پخش شده تقلید کرده باشه...!

نمایه کاربر
silver-viper
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: number 219 evergreen terrace springfield

پست توسط silver-viper » چهار شنبه 21 فروردین 1392, 4:08 pm

SHaHaB نوشته شده:

ولی در مورد تقلید از فامیلی‌گای باید بگم که با عقل جور در نمیاد سیمپسونز که اولین اپیزودش تو سال 1989 به نمایش دراومد از سریالی که 10 سال بعدش تازه شروع به پخش شده تقلید کرده باشه...!
واقعا جای بحث داره این؟!! خود سث مک فارلن سازنده ی فمیلی گای یا همون مرد خانواده گفته که سیمپسون ها مشوق و الهام بخش من برای ساختن این کارتون بوده!!! چطوری خداییش میتونین بگین که سیمپسون ها تقلید اونه؟!! :)) به قول آقا شهاب هم سیمپسون ها 10 یا 11 سال قبل از فمیلی گای ساخته شده و در حال حاضر طولانی ترین سریال جهانه با 24 فصلش فکر میکنم

شما اون منبعی که گفته حتی یک میلیونیم درصد سیمپسون ها کپی از فمیلی گای هست با پرتاب 3 امتیازی بنداز تو چاه موال!!! :D
Why You LITTLE...! aaaarrrrgggg X(

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » یک شنبه 1 اردیبهشت 1392, 10:19 am

SHaHaB نوشته شده:

چه جالب، من نمی دونستم که اول سیمپسون ها کامیک بودن بعد سریالش رو ساختن. من فکر می کردم کامیکش رو از رو سریالش ساختن. :))

ارسال پست