بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها

تبادل نظر و نظرسنجی در مورد اپیزودها و شخصیت ها
نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: تهران
تماس:

بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها

پست توسط Omid » سه شنبه 11 خرداد 1389, 7:47 pm

بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها از نظر شما کدام است؟

نمایه کاربر
Mahyar
مترجمین
مترجمین
تماس:

Re: بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها

پست توسط Mahyar » سه شنبه 11 خرداد 1389, 10:12 pm

البته همه قسمت ها باحالن ولی تو Treehouse of horror که واسه هالووین بود زیاد نخندیدم.

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: springfield
تماس:

پست توسط shlooney » سه شنبه 11 خرداد 1389, 11:03 pm

Mahyar نوشته شده:البته همه قسمت ها باحالن ولی تو Treehouse of horror که واسه هالووین بود زیاد نخندیدم.
ماله كدوم فصل؟

به نظر من هم بدترين اپيزود سيمپسون ها اگرم بشه انتخاب كرد از بهترين اپيزود خيلي سريال هاي ديگه بهتريه :ymsmug:

تصویر

نمایه کاربر
Mahyar
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط Mahyar » سه شنبه 11 خرداد 1389, 11:25 pm

shlooney نوشته شده:
Mahyar نوشته شده:البته همه قسمت ها باحالن ولی تو Treehouse of horror که واسه هالووین بود زیاد نخندیدم.
ماله كدوم فصل؟

به نظر من هم بدترين اپيزود سيمپسون ها اگرم بشه انتخاب كرد از بهترين اپيزود خيلي سريال هاي ديگه بهتريه :ymsmug:
فصل 2 اپیزود 3.

نمایه کاربر
Amin
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Amin » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 6:29 pm

منم با نظر شما موافقم تنها قسمتی بود که ازش لذت نبردم.

نمایه کاربر
CrookedCryingEnemy
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: کونوهای خیالی (اتاقم)
تماس:

پست توسط CrookedCryingEnemy » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 10:43 pm

خب دوستان من، باید دقت داشته باشید که مجموعه قسمتهای Tree House of Horror که تولید میشه، کلا یک سنت شکنی در مسیر سیر انیمیشن سیمپسونهاست و حتی سازنده این قسمتها هم خود Matt Groening نیست و درواقع کار رو میسپاره دست افرادی مثل Bat Groening.
درواقع کلا این Tree House of Horrer های سیمپسون، از خود انیمیشن سیمپسونها جدا محسوب میشه. نه کلا...اما از نظر داستانی و اتفاقاتی که می افته آره. مثلا حتی تو این قسمتها، اگر یکی از کاراکترا بمیره...تاثیری تو قسمتهای بعدی انیمیشن نداره! اما تو فصل یازده که Maude Flanders درگذشت، دیگه تو کل داستان درگذشت!
نمیدونم...میتونم منظورم رو برسونم یا نه. من اونقدر از برداشت اشتباه دوستان ترس دارم که حتی نتیجه گیری آخر داستان رو هم سعی میکنم خودم بیان کنم. درهرحال پر حرفی من رو ببخشید ^_^
ولی درکل از این قسمتهای Tree House of Horror چشم پوشی کنید @_@
تصویر

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط shlooney » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 11:04 pm

CrookedCryingEnemy نوشته شده:خب دوستان من، باید دقت داشته باشید که مجموعه قسمتهای Tree House of Horror که تولید میشه، کلا یک سنت شکنی در مسیر سیر انیمیشن سیمپسونهاست و حتی سازنده این قسمتها هم خود Matt Groening نیست و درواقع کار رو میسپاره دست افرادی مثل Bat Groening.
درواقع کلا این Tree House of Horrer های سیمپسون، از خود انیمیشن سیمپسونها جدا محسوب میشه. نه کلا...اما از نظر داستانی و اتفاقاتی که می افته آره. مثلا حتی تو این قسمتها، اگر یکی از کاراکترا بمیره...تاثیری تو قسمتهای بعدی انیمیشن نداره! اما تو فصل یازده که Maude Flanders درگذشت، دیگه تو کل داستان درگذشت!
نمیدونم...میتونم منظورم رو برسونم یا نه. من اونقدر از برداشت اشتباه دوستان ترس دارم که حتی نتیجه گیری آخر داستان رو هم سعی میکنم خودم بیان کنم. درهرحال پر حرفی من رو ببخشید ^_^
ولی درکل از این قسمتهای Tree House of Horror چشم پوشی کنید @_@
درست ميگي قبول دارم سير كلي داستان يكيه اما اتفاقاتش تا ثيري نميگذاره.

اما Bat Groening همون Matt Groening هستش كه براي مسخره بازي يه M رو با B عوض ميكنه بعضي وقتهام مينويسه Rat Groening

تصویر

نمایه کاربر
ZED
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: Moe's

پست توسط ZED » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:07 pm

من با نظر shlooney موافقم که قسمت های treehouse of horror یک سنت شکنی در روند سریال محسوب میشه ولی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در هر فصل فقط یک قسمت مخصوص روز هالووین می سازند که اگر تو google سرچ بکنی میفهمی چقدر مشهورند.
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و باالی هم دارند.
!BOORING

نمایه کاربر
ZED
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: Moe's

پست توسط ZED » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:10 pm

من با نظر shlooney موافقم که قسمت های treehouse of horror یک سنت شکنی در روند سریال محسوب میشه ولی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در هر فصل فقط یک قسمت مخصوص روز هالووین می سازند که اگر تو google سرچ بکنی میفهمی چقدر مشهورند.
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و با حالی هم دارند.
در رابطه با بی مزه ترین قسمت ها به نظر من فصل 20 از اپیزود 15 به بعد کمی بی مزه می شود. :-?
!BOORING

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط shlooney » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:17 pm

ZED نوشته شده:من با نظر shlooney موافقم که قسمت های treehouse of horror یک سنت شکنی در روند سریال محسوب میشه ولی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در هر فصل فقط یک قسمت مخصوص روز هالووین می سازند که اگر تو google سرچ بکنی میفهمی چقدر مشهورند.
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و باالی هم دارند.

من اونو نگفتم حرف CrookedCryingEnemy رو نقل قول كرده بودم

تصویر

ارسال پست