مشاهده پست های پاسخ داده نشده | مشاهده موضوعات فعال تاریخ : جمعه 21 سپتامبر 2018، 16:59

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3  بعدی
 بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
 بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها
بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها از نظر شما کدام است؟

سه شنبه 01 ژوئن 2010، 19:47
پروفایل WWW
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

پست Re: بی مزه ترین قسمت سیمپسون ها
البته همه قسمت ها باحالن ولی تو Treehouse of horror که واسه هالووین بود زیاد نخندیدم.

سه شنبه 01 ژوئن 2010، 22:12
پروفایل YIM
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

محل اقامت: springfield
Mahyar نوشته است:
البته همه قسمت ها باحالن ولی تو Treehouse of horror که واسه هالووین بود زیاد نخندیدم.

ماله كدوم فصل؟

به نظر من هم بدترين اپيزود سيمپسون ها اگرم بشه انتخاب كرد از بهترين اپيزود خيلي سريال هاي ديگه بهتريه :ymsmug:

تصویر

سه شنبه 01 ژوئن 2010، 23:03
پروفایل YIM WWW
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

shlooney نوشته است:
Mahyar نوشته است:

ماله كدوم فصل؟

به نظر من هم بدترين اپيزود سيمپسون ها اگرم بشه انتخاب كرد از بهترين اپيزود خيلي سريال هاي ديگه بهتريه :ymsmug:

فصل 2 اپیزود 3.

سه شنبه 01 ژوئن 2010، 23:25
پروفایل YIM
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
آواتار کاربر

Mahyar نوشته است:

منم با نظر شما موافقم تنها قسمتی بود که ازش لذت نبردم.

چهارشنبه 02 ژوئن 2010، 18:29
پروفایل
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
آواتار کاربر

محل اقامت: کونوهای خیالی (اتاقم)
خب دوستان من، باید دقت داشته باشید که مجموعه قسمتهای Tree House of Horror که تولید میشه، کلا یک سنت شکنی در مسیر سیر انیمیشن سیمپسونهاست و حتی سازنده این قسمتها هم خود Matt Groening نیست و درواقع کار رو میسپاره دست افرادی مثل Bat Groening.
درواقع کلا این Tree House of Horrer های سیمپسون، از خود انیمیشن سیمپسونها جدا محسوب میشه. نه کلا...اما از نظر داستانی و اتفاقاتی که می افته آره. مثلا حتی تو این قسمتها، اگر یکی از کاراکترا بمیره...تاثیری تو قسمتهای بعدی انیمیشن نداره! اما تو فصل یازده که Maude Flanders درگذشت، دیگه تو کل داستان درگذشت!
نمیدونم...میتونم منظورم رو برسونم یا نه. من اونقدر از برداشت اشتباه دوستان ترس دارم که حتی نتیجه گیری آخر داستان رو هم سعی میکنم خودم بیان کنم. درهرحال پر حرفی من رو ببخشید ^_^
ولی درکل از این قسمتهای Tree House of Horror چشم پوشی کنید @_@

چهارشنبه 02 ژوئن 2010، 22:43
پروفایل WWW
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

CrookedCryingEnemy نوشته است:
خب دوستان من، باید دقت داشته باشید که مجموعه قسمتهای Tree House of Horror که تولید میشه، کلا یک سنت شکنی در مسیر سیر انیمیشن سیمپسونهاست و حتی سازنده این قسمتها هم خود Matt Groening نیست و درواقع کار رو میسپاره دست افرادی مثل Bat Groening.
درواقع کلا این Tree House of Horrer های سیمپسون، از خود انیمیشن سیمپسونها جدا محسوب میشه. نه کلا...اما از نظر داستانی و اتفاقاتی که می افته آره. مثلا حتی تو این قسمتها، اگر یکی از کاراکترا بمیره...تاثیری تو قسمتهای بعدی انیمیشن نداره! اما تو فصل یازده که Maude Flanders درگذشت، دیگه تو کل داستان درگذشت!
نمیدونم...میتونم منظورم رو برسونم یا نه. من اونقدر از برداشت اشتباه دوستان ترس دارم که حتی نتیجه گیری آخر داستان رو هم سعی میکنم خودم بیان کنم. درهرحال پر حرفی من رو ببخشید ^_^
ولی درکل از این قسمتهای Tree House of Horror چشم پوشی کنید @_@

درست ميگي قبول دارم سير كلي داستان يكيه اما اتفاقاتش تا ثيري نميگذاره.

اما Bat Groening همون Matt Groening هستش كه براي مسخره بازي يه M رو با B عوض ميكنه بعضي وقتهام مينويسه Rat Groening

تصویر

چهارشنبه 02 ژوئن 2010، 23:04
پروفایل YIM WWW
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

محل اقامت: Moe's
من با نظر shlooney موافقم که قسمت های treehouse of horror یک سنت شکنی در روند سریال محسوب میشه ولی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در هر فصل فقط یک قسمت مخصوص روز هالووین می سازند که اگر تو google سرچ بکنی میفهمی چقدر مشهورند.
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و باالی هم دارند.

پنج شنبه 03 ژوئن 2010، 18:07
پروفایل
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

محل اقامت: Moe's
من با نظر shlooney موافقم که قسمت های treehouse of horror یک سنت شکنی در روند سریال محسوب میشه ولی باید به این نکته نیز اشاره کرد که در هر فصل فقط یک قسمت مخصوص روز هالووین می سازند که اگر تو google سرچ بکنی میفهمی چقدر مشهورند.
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و با حالی هم دارند.
در رابطه با بی مزه ترین قسمت ها به نظر من فصل 20 از اپیزود 15 به بعد کمی بی مزه می شود. :-?

پنج شنبه 03 ژوئن 2010، 18:10
پروفایل
مترجمین
مترجمین
آواتار کاربر

ZED نوشته است:
از این قضیه نباید چشم پوشی کرد که این قسمت ها ایده ی خیلی جالب و باالی هم دارند.

من اونو نگفتم حرف CrookedCryingEnemy رو نقل قول كرده بودم

تصویر

پنج شنبه 03 ژوئن 2010، 18:17
پروفایل YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3  بعدی

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمیتوانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمیتوانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمیتوانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمیتوانید پست های خود را حذف کنید