اعلام مشکل ناهماهنگی زیرنویس ها

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: اعلام مشکل ناهماهنگی زیرنویس ها

پست توسط Homer_Simpson » جمعه 15 اردیبهشت 1396, 1:38 am

حسن نوشته شده:حل نشد لطفا شما يكاري بكنيد .
چشم، نگاه می کنم بهتون میگم یا خودم یه کاریش می کنم.

Sara۱۲۳۴
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Sara۱۲۳۴ » جمعه 17 اسفند 1397, 4:52 pm

من سیمپسون رو دارم با گوشی میبینم ولی زیر نویس های هر چه قدر عقب جبو مسکنم بازم بعد چند ثانیه برمیگرده به حالت اول چی کار کنم؟خسته شدم همش دستم رو زیرنویس که هی عقب جلوش کنم اصن نمیفهمم چی دارم نگاه میکنم

antigone150
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط antigone150 » چهار شنبه 8 آبان 1398, 12:07 pm

منم همین مشکل رو دارم رو پی سی. با اینکه به ظاهر سینک میشه تو VLC اما سرعت نمایش زیرنویس ها بالاست و بازم به مرور جلوتر نمایش داده میشه...

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 18 آذر 1398, 3:13 am

antigone150 نوشته شده:
چهار شنبه 8 آبان 1398, 12:07 pm
منم همین مشکل رو دارم رو پی سی. با اینکه به ظاهر سینک میشه تو VLC اما سرعت نمایش زیرنویس ها بالاست و بازم به مرور جلوتر نمایش داده میشه...
میشه لطفا بگیید با چه فصل ها یا قسمت هایی این مشکل رو دارید؟

fatemehsy
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط fatemehsy » جمعه 9 اسفند 1398, 5:56 pm

سلام خسته نباشید
من چند وقتی هست که دنبال زیرنویس برای این سریال میکردم اما هرچی زیرنویس تو گوگل بود دانلود کردم و هیچ کدوم باز نشد و خراب بود در واقع زبانش مشکل داشت از جمله این سایت که فقط فصل اول قسمت اولش باز شد و بقیه خراب بودن همه البته من با گوشیه ایفون و برنامه o player و km player فیلم و زیرنویس رو باز کردم اما هرچی سعی میکنم زیرنویسش درست نمیشه

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » شنبه 10 اسفند 1398, 4:12 am

fatemehsy نوشته شده:
جمعه 9 اسفند 1398, 5:56 pm
سلام خسته نباشید
من چند وقتی هست که دنبال زیرنویس برای این سریال میکردم اما هرچی زیرنویس تو گوگل بود دانلود کردم و هیچ کدوم باز نشد و خراب بود در واقع زبانش مشکل داشت از جمله این سایت که فقط فصل اول قسمت اولش باز شد و بقیه خراب بودن همه البته من با گوشیه ایفون و برنامه o player و km player فیلم و زیرنویس رو باز کردم اما هرچی سعی میکنم زیرنویسش درست نمیشه
VLC Player این مشکل رو نداره. بعد از باز کردن ویدیو با VLC Player شما میتونید فایل زیرنویس رو باز کنید و به شکل درست نشون میده. برای فصل های اول که زیرنویس ها ۲ فایل دارن، فقط کافیه فایلی که با idx. تموم میشه رو به عنوان زیرنویس باز کنید و خود اپلیکیشن اون یکی زیرنویس هم باز میکنه. برای دانلود VLC Player می تونید به این آدرس برید:
https://www.videolan.org/vlc/index.html

ارسال پست