یک درخواست

بیان پیشنهاد، انتقاد و نظرهای شما برای سایت اصلی و انجمن
نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

Re: یک درخواست

پست توسط Homer_Simpson » پنج شنبه 15 آبان 1393, 10:02 am

سلام آقا مجتبا. خواهش میکنم کار خاصی نکردیم و همین که شما از ما تشکر می کنی واقعا خستگی آدم رو در میبره. من کاملا متوجه میشم که چرا شما می خواین اون فصل های ناقص رو اول کامل کنیم بعد بریم سراغ بقیه ی قسمتا، دلیل اینکه بعضی از قسمت ها برای یه مدت طولانی ترجمه نمیشن اینه که یا تو اون قسمت کلمات یا صحنه های بد زیاد داره توش ( که ترجمه رو سخت تر میکنه) یا اینکه خیلی جالب نیست و مترجمین ترجیح میدن که اول قسمت های جالب رو مثل قسمت های خانه درختی وحشت رو اول ترجمه کنن چون اونا جالب ترن. ولی فعلا که فصل 11 کامل شده و فصل های دیگه هم که باقی مونده من خودم سعی می کنم یک سریشون رو ترجمه کنم. :D

نمایه کاربر
alihivtg
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: ایران

یک درخواست

پست توسط alihivtg » سه شنبه 27 آبان 1399, 9:33 am

لطفا
یک عکس از سیمپسون ها برای ایمیل بگزارید که ما مطمئن شویم ایمیلی که ارسال میکنیم درسته ممنون.
:D :D
تصویر
GOODBYE

نمایه کاربر
Homer_Simpson
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط Homer_Simpson » دو شنبه 3 آذر 1399, 10:37 am

alihivtg نوشته شده:
سه شنبه 27 آبان 1399, 9:33 am
لطفا
یک عکس از سیمپسون ها برای ایمیل بگزارید که ما مطمئن شویم ایمیلی که ارسال میکنیم درسته ممنون.
مرسی از پیشنهادتون ولی ما سعی کردیم که برای ایمیل سایت عکس بزاریم فقط متاسفانه بخاطر مشکلی از طرف gmail نمی تونیم این کار رو انجام بدیم.

نمایه کاربر
alihivtg
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: ایران

پست توسط alihivtg » دو شنبه 3 آذر 1399, 3:41 pm

Homer_Simpson نوشته شده:
دو شنبه 3 آذر 1399, 10:37 am
alihivtg نوشته شده:
سه شنبه 27 آبان 1399, 9:33 am
لطفا
مرسی از پیشنهادتون ولی ما سعی کردیم که برای ایمیل سایت عکس بزاریم فقط متاسفانه بخاطر مشکلی از طرف gmail نمی تونیم این کار رو انجام بدیم.
خیلی ممنون کاش میشد ولی خیلی خوبه سایتتون مشکلی نیس
تصویر
GOODBYE

ارسال پست