گفتگو با مدیر

بیان پیشنهاد، انتقاد و نظرهای شما برای سایت اصلی و انجمن
نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: springfield
تماس:

Re: گفتگو با مدیر

پست توسط shlooney » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 9:29 pm

omidkorat نوشته شده: مشکل این شکلک ها این هست که احساسات رو بیان نمیکنه. شکلک های یاهو خیلی بین ایرانی ها جا افتاده.
باهاتون موافقم اما من منظورم اين بود كه به عنوان كاركتر ها استفاده بشن كه چون بيشتر بحث هاي سايت سر كاركتر هاي سريال هستش كاربر ها ميتونن اينجوري خيلي راحت بيان كنند. و اگرم بشه كه خب هم ياهو ها باشه و هم اينا كه اينجوريخيلي بهتره.
اما يك جاي ديگه هم پيدا كردم كه يه چندتاش احساساتم بيان ميكنه مثل اين دوتا كه پايين ميزارم حالا باز در كل خودتون ميدونيد من فقط پيشنهاد ميدم.
http://emoticonhq.com/simpsonsemoticons.html

تصویر تصویر

تصویر

نمایه کاربر
bart
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط bart » چهار شنبه 12 خرداد 1389, 9:43 pm

omidkorat نوشته شده: بله. مشکل من این بود که تو قالب اصلی نتونستم جایی برای لینک گذاشتن باز کنم. بنر که متاسفانه نمیتونم بذارم، ولی مطمئنا لینک کلوب شما رو تو صفحه اصلی بالاخره جا میدم.
دست شما درد نکنه منم سعی می کنم یه آیکون خیلی کوچیک واسش درست کنم که زیر امضام بذارم تا خیلی شلوغ نشه. یه سری خوبی اینجا داره یه سری هم طرف کلوب. اونم اینه که بالاخره کلوب خیلیا عضون و راحت می تونن توی کلوب سیمپسون ها هم عضو بشن، ولی از طرف دیگه چون اینجا رو خودتون ساختین میشه راحت قالب مخصوصشو گذاشت و تنظیماتشو عوض کرد و...

به هر حال یه مدت ادامه بدیم حالا شاید من به بچه ها بگم کلوبو بی خیال بشن بیان اینجا و با هم بحثای مهمی که اونجا داشتیمو دوباره راه اندازی کنیم.
omidkorat نوشته شده: در مورد اتحاد و همکاری باهمدیگه هم فکر نکنم دیر شده باشه. هر دومون به یه موضوع علاقه داریم. پس فکر نکنم مشکلی باشه.
تو امضاتون هم هر چی مایل هستید میتونید بذارید. حتی بنر کلوبتون.
شما هر پیشنهادی در مورد همکاری داشتید من در خدمتم.
نه مشکل سر همکاری نیستش. بحث سر اینه که هر دو انجمن بذاریم رشد کنن یا فقط توی یه انجمن جمع بشیم که قدرتمون چند برابر بشه. به نظر خودم که فعلا مشکلی نیست که دو تا انجمن در کنار هم هر کدوم به یه سری موضوعات بپردازن.

به هر حال من لینک کلوبو میدم که بقیه هم ببینن و بعد نظرشونو بگن:
http://www.cloob.com/clubname/simpsons

تصویر

داداش امید شمام ببین بحثا خوبه یا نه؟ :D ;;) البته من نزدیک یه هفته بود اصلاً خونه نبودم و به اینترنت دسترسی نداشتم واسه ی همین معاونای دیگه سر کلوب بودن. اینه که شاید یه ذره سوت و کور به نظر بیاد ولی الآن که برگشتم ایشالا دوباره فعال میشه. ;)

تصویر

Lisa, if you don't like your job you don't strike!
You just go in every day and do it really half-assed... That's the American way!
s

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط shlooney » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 12:17 am

سلام مدير جان

من عكس بخوام بذارم تو كدوم بخش بايد بذارم؟

تصویر

نمایه کاربر
Homer
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط Homer » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 2:27 pm

به نظرم کلاب بدی نیست ولی خیلی گیچ کننده است
اگه بچه ها رو همه بیاری اینجا خیلی خوب میشه
آخه اینجا فروم هست و اونجا یکجورایی قاتی پاتی هست
البته توی نگاه اول میگم

اینجا جمع بهتری میشه ، مطمئنم ، آخه دوگانگی هم جالب نمیشه
من شخصا دوست دارم بیام اینجا تا اونجا

این نظرات من هست و امیدوارم ناراحت نشیا ;)
D'oh

نمایه کاربر
bart
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط bart » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 3:24 pm

نه ناراحت نشدم! بالاخره اینجا سایت و فضای شخصی یه دیگه! ولی کلوب کلا خیلی عضو داره (نزدیک یک میلیون شایدم بیشتر) و درمورد هر فیلم یا بازیگر یا موضوعی میشه یه انجمن توش پیدا کرد. اینه که من اونجا تصمیم گرفتم یه دونه برای سریال محبوب خودمم ایجاد کنم!

البته بله! در نگاه اول گیج کننده است! ولی شما بحثا رو برو بخون اونجا... خیلی موضوعات خوبی مطرح کردیم و تازه دو ماهم هست که راه افتاده. از این دو ماه نزدیک یک ماهشم خودم بالا سر کلوب نبودم! حالا حساب کن دیگه! :D ولی کلی برنامه داریم در آینده که ایشالا بهتر میشه.

اینم لیست موضوعی بحث ها برای اینکه گفتین خیلی شلوغه، پیشنهاد میکنم از روی صفحه اول قضاوت نکنی و بحثارم یه نگاهی بندازی:
http://www.cloob.com/club/post/show/clu ... id/2089780

تصویر

You just go in every day and do it really half-assed... That's the American way!
s

نمایه کاربر
bart
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط bart » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 3:44 pm

راستی نمیشه توی امضا عکس گذاشت؟

It was not possible to determine the dimensions of the image.

تصویر

s

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Omid » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:31 pm

shlooney نوشته شده:باهاتون موافقم اما من منظورم اين بود كه به عنوان كاركتر ها استفاده بشن كه چون بيشتر بحث هاي سايت سر كاركتر هاي سريال هستش كاربر ها ميتونن اينجوري خيلي راحت بيان كنند. و اگرم بشه كه خب هم ياهو ها باشه و هم اينا كه اينجوريخيلي بهتره.
بله. حق با شماست. میشه هر دو شکلک ها در کنار هم باشن. اینکارو میکنم.
bart نوشته شده:نه مشکل سر همکاری نیستش. بحث سر اینه که هر دو انجمن بذاریم رشد کنن یا فقط توی یه انجمن جمع بشیم که قدرتمون چند برابر بشه. به نظر خودم که فعلا مشکلی نیست که دو تا انجمن در کنار هم هر کدوم به یه سری موضوعات بپردازن.
اونجا خیلی تعدد موضوعات، کاربرها و فعالیت ها خوب پیشرفت کرده. اینجا خب اولشه. من خودم شخصا از سایت کلوب خوشم نمیاد. برای همین از اول تو فیس بوک پیج ساختم که اون هم مشکل مسدود بودن داره، هم امکانات خیلی کمتری نسبت به کلوب داره. برای همین انجمن راه انداختم.
فکر نکنم اصلا اینکه این وری ها یا اون وری ها بخوان بی خیال بشن و برن طرف مقابل عملی باشه. چون مطمئنا کاربرهای اونجا الان همدیگه رو میشناسن و به اون جو عادت کردن.
الان باید در کنار هم کارمون رو ادامه بدیم. مثل سایت های انگلیسی که چندین سایت و انجمن طرفداری مختلف وجود داره و نیازی نیست حتما یکی باشه. هر کسی یه فضایی رو می پسنده و تصمیم میگیره بره اونجا فعالیت کنه. اینجوری کاربرها حق انتخاب هم دارن و رقابت بوجود میاد.
shlooney نوشته شده:سلام مدير جان

من عكس بخوام بذارم تو كدوم بخش بايد بذارم؟
عکس در متن که مطمئنم بلد هستید، چون خودتون استفاده کردید. عکس در امضا هم به همین روش هست. عکس به عنوان گالری عکس هم نداریم متاسفانه.
bart نوشته شده:راستی نمیشه توی امضا عکس گذاشت؟

It was not possible to determine the dimensions of the image.
میشه. با توجه به این پیامی که نوشتی، فکر کنم مشکل این بوده که سیستم نتونسته ابعاد تصویر شما رو تشخیص بده. وگرنه الان کاربری تو انجمن هست که تو امضاش عکس گذاشته.

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط shlooney » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:40 pm

با تشكر از اينكه اسمايلي ها رو ميذاريد ;)
omidkorat نوشته شده: عکس در متن که مطمئنم بلد هستید، چون خودتون استفاده کردید. عکس در امضا هم به همین روش هست. عکس به عنوان گالری عکس هم نداریم متاسفانه.
.
نه همه رو بلدم منظورم اين بود كه مثلا يك تايپك ميخوام بزنم مثلا عكس هاي جالب سيمپسون ها توي كدوم بخش بايد بزنم(آخه بخشي براي عكس نبود)
ممنون :)

تصویر

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Omid » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:44 pm

shlooney نوشته شده:با تشكر از اينكه اسمايلي ها رو ميذاريد ;)
نه همه رو بلدم منظورم اين بود كه مثلا يك تايپك ميخوام بزنم مثلا عكس هاي جالب سيمپسون ها توي كدوم بخش بايد بزنم(آخه بخشي براي عكس نبود)
فکر کنم همون بخش گفتگو در مورد قسمت های سیمپسون ها خوب باشه، ولی اگر خودتون احساس میکنید ربطی نداره و باید بخش جدایی باشه، بگید اضافه کنم.

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
تماس:

پست توسط shlooney » پنج شنبه 13 خرداد 1389, 6:49 pm

omidkorat نوشته شده:
shlooney نوشته شده:با تشكر از اينكه اسمايلي ها رو ميذاريد ;)
فکر کنم همون بخش گفتگو در مورد قسمت های سیمپسون ها خوب باشه، ولی اگر خودتون احساس میکنید ربطی نداره و باید بخش جدایی باشه، بگید اضافه کنم.

بخش ها كه بيشتر باشه كه مطمئنا بد نيست :D ولي خب مثلا اين يكي از مشهور ترين فورم ها در مورد سيمپسون ها هستش: http://www.nohomers.net/index.php?
به نظر من بهتره به صلاح خودتون بخش ها رو مرتب كنيد. البته فعلا كه در شروع هستيم شايد كافي باشه اما ميشه بهترشم كرد.

تصویر

ارسال پست