فصل 11 – قسمت 14: دوباره تنهایی

ارسال پست

نظر شما در مورد این قسمت؟

عالی
6
67%
متوسط
3
33%
ضعیف
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 9

نمایه کاربر
Omid
مدیر سایت
مدیر سایت
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Omid » سه شنبه 22 تیر 1389, 4:47 pm

تصویر
بر اثر بی فکری هومر، همسر ند فلندرز (ماد) کشته میشود و بعد از این اتفاق هومر سعی میکند تا دختری مناسب برای ند پیدا کند.

مترجم: م ح لسانی

نمایه کاربر
shlooney
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: springfield
تماس:

Re: فصل 11 – قسمت 14: دوباره تنهایی

پست توسط shlooney » سه شنبه 22 تیر 1389, 9:36 pm

خب باتشکر از ایجاد این بخش (کاشکی عکس این اپیزودم تو پست اول میذاشتی امید جان)
اپیزود خوبی هستش, یکی از چیزهایی که این اپیزود رو متمایز میکنه اینه که مهم ترین تغییر در کل 21 سیزن پخش شده که مرگ ماد هست در این اپیزود اتفاق می افته که تاحالا اتفاقی مهمتر از این تو کل 21 سیزن نیافتاده که تا آخر موندگار بشه. ولی واقعاً ریسک بزرگی بوده که یکی از کارکتر هارو بعد از 10 سیزن به طور کلی با کشتن از سریال حذف کنند اما به نظر من لازم بوده و عالی هم جواب داده.
یکی از مسایلی که در این اپیزود مطرح میشه خدا هستش و وجودش (که حالا من نظر خودم رو ترجیح میدم نگم که باعث اختلاف و بحث هایی حاشیه ای نشه)
خنده دار ترین تیکه های این اپیزود به نظرم اینها بودند:
1. بند راک در کلیسا! =))
2. اون تیکه که میگه میخوای سنگ بازی کنی؟! :))
3. و خرسه که کارشو تو کیسه میکنه میندازه تو سطل آشغال :D

درکل من به این اپیزود7میدم از 10

(دوستان خواهشا همکاری کنند و این اپیزود رو ببینید و بیان اینجا نقد و بررسیش کنیم این حرفهای منم خیلی کم بود بازم میشه بیشتر تجزیه اش کرد خلاصه من بازم میام)

تصویر

نمایه کاربر
mamadmetalic
مترجمین
مترجمین
محل اقامت: تهران

پست توسط mamadmetalic » چهار شنبه 23 تیر 1389, 1:36 pm

mohsen نوشته شده:
بر اثر بی فکری هومر، همسر ند فلندرز (ماد) کشته میشود و بعد از این اتفاق هومر سعی میکند تا دختری مناسب برای ند پیدا کند.
یه پیشنهاد: توی خلاصه داستان صفحه اول ، به ماجرای مرگ ماد اشاره نکنین بهتره ، چون جذابیتش از بین میره ... میشه مثلا داستانو تا قبل از مرگ ماد تعریف کنین ...

آخه نمیشه اینکارو کرد ، شروع داستان با مرگ ماد هست ، یعنی کل داستان براساس مرگ مادِ
Fat Tony is a cancer on this city. He is the cancer and I am the... uh... What cures cancer?...

Chief Wiggum

تصویر

نمایه کاربر
Amin
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده

پست توسط Amin » چهار شنبه 23 تیر 1389, 3:34 pm

mohsen نوشته شده:
یه پیشنهاد: توی خلاصه داستان صفحه اول ، به ماجرای مرگ ماد اشاره نکنین بهتره ، چون جذابیتش از بین میره ... میشه مثلا داستانو تا قبل از مرگ ماد تعریف کنین ...
بله پیشنهاد به جایی بود برای کسایی مثل من که از اول دارن مبینن واقعا یه شوک بود.چون الان صفحه اصلی سایتم هست.

نمایه کاربر
SHaHaB
مدیر سایت
مدیر سایت

پست توسط SHaHaB » چهار شنبه 23 تیر 1389, 3:57 pm

mamadmetalic نوشته شده:
mohsen نوشته شده:

آخه نمیشه اینکارو کرد ، شروع داستان با مرگ ماد هست ، یعنی کل داستان براساس مرگ مادِ
آره درسته. بالاخره باید یه تو ضیحی در مورد اپیزود داده بشه.
همونطور که این دوستمونم گفت ماجرا با مرگ ماد شروع می شه...

نمایه کاربر
babak_deghat
کاربر ثبت شده
کاربر ثبت شده
محل اقامت: شــیــر ا ز

پست توسط babak_deghat » دو شنبه 4 مرداد 1389, 1:19 pm

البته مرگ کارکتر در این سریال چیز تازه ای نیست
bleeding gum murphy , frink grimes , بئاتریس سیمون ، دوست دختر پدربزرگ تو سیزن 2 , یکی از دافمن ها تو سیزن 4 , عمه گلادیس بویر,دکتر ماروین مونرو, اصلا مادر خود هومر , وخیلی های دیگه که لیست کاملشون اینجا هست :
http://simpsons.wikia.com/wiki/In-show_deaths

در مورد اپیزود هم باید بگم منم بهش 7 از 10 میدم
Thanks to television i can't remember what happened 8 minutes ago

ارسال پست